Online marketing & SEO

76% marketérov tvrdí, že vedia „čo ich zákazníci chcú“. Pokiaľ ide o sociálne médiá, len 34% z nich sa svojich zákazníkov na túto otázku opýtalo.

zistite cenu vášho projektu
Prečo začať s propagáciou na sociálnych médiách
Prečo začať s propagáciou na sociálnych médiách?
V prípade, ak sú správne menežované – sociálne médiá môžu byť výborným, nákladovo efektívnym a cenným nástrojom. Rôzne sociálne médiá Vám môžu slúžiť rôznymi spôsobmi – niektoré Vám umožnia budovať vzťahy s existujúcimi a potenciálnymi zákazníkmi, niektoré pomáhajú budovať značky, a niektoré poskytnú priestor na budovanie zákazníckeho servisu.
Propagácia na sociálnych médiách
Explózia sociálnych médií otvorila firmám niekoľko nových ciest, ako si vybudovať svoje publikum a vplyv. Pomôžeme Vám vybudovať svoju základňu fanúšikov pomocou kreatívnych súťaží a špeciálnych promo-akcií, ktorých cieľom je presvedčiť Vaše publikum k činnosti.
propagacia-na-socialnych-mediach
Aplikácie pre sociálne médiá
Aplikácie pre sociálne médiá
Vytvárame sociálnu interakciu vo veľkom štýle. Hry, vlastné Facebook aplikácie a vlastné nástroje, ktoré ľudí spoja s Vašou značkou – unikátne a hodné zdieľania. Tvoríme sociálne aplikácie, ktoré vytvárajú naozajstné spojenie s Vašou značkou v sociálnej sfére.
Marketing na sociálnych médiách
Vedeli ste, že priemerný používateľ Facebooku strávi priemerne 7 hodín mesačne prehliadaním tejto návykovej sociálnej siete?
Sociálne siete môžu priniesť Vašu značku do sveta naozaj jednoduchým spôsobom. Oslovte správnych ľudí na správnych miestach. Demografické informácie umožňujú presné cielenie podľa záujmov, veku, povolania a geografickej oblasti. Kreatívne marketingové kampane na sociálnych sieťach dokážu dať jasnú spätnú väzbu nakoľko je kampaň úspešná.
marketing-na-socialnych-mediach
SEO a SEM
SEO a SEM
Od počiatku internetu sa firmy snažili vniknúť do online trhu, ktorý bol ale v minulosti mimo dosahu. Tradičné obchodné stratégie prešli revolúciou a marketing sa vyvinul. S týmto vývojom sa SEM (Search engine marketing) a SEO (Search engine optimization) vyvinuli s cieľom spájať firmy a ich zákazníkov.

Čo to je SEO?

Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) je proces, ktorý zlepšuje postavenie webových stránok v „organickej“, t.j. neplatenej časti vyhľadávačov. Úlohou vyhľadávačov je zobraziť užívateľovi okamžité, relevantné a dôležité informácie a zároveň dať relevantným stránkam, ktoré najviac spĺňajú tieto kritéria, najvyššie hodnotenie. Pomocou pokročilých nástrojov, tzv. „web crawler-ov“ tieto vyhľadávače pravidelne skenujú webstránky – ich obsah a akutalizácie, ktoré následne „indexujú“ za účelom vyhľadávania. Akonáhle tieto naskenované informácie vyhľadávač „vytiahne“, tieto sú následne spracované prostredníctvom rozsiahlej rady algoritmov. Následne sa pomocou týchto algoritmov určí poradie, v ktorom sa konkrétny web zobrazí. Našťastie, mnoho z týchto faktorov môže byť zmenených tak, aby vylepšili konečné poradie webových stránok.

Čo pre Vás môžeme urobiť?

  • Vyhodnotiť vyhľadávací dopyt pre Váš produkt alebo službu
  • Stanoviť priority a rozpočet pre vyhľadávacie marketingové stratégie
  • Vytvoriť tú správnu rovnováhu medzi organickým a plateným vyhľadávaním
  • Zvýšiť svoju viditeľnosť medzi existujúcimi zákazníkmi
  • Priebežne merať výkon kampaní a priebežne adaptovať nové poznatky
Organické vyhľadávanie
Organické vyhľadávanie (alebo prirodzené vyhľadávanie) predstavuje konkrétny strategický spôsob zvyšovania návštevnosti na Vašom webe. Pomocou účinnej organickej stratégie vyhľadávania môžeme umiestniť Váš web na horných priečkach výsledkov vyhľadávania.
Organické vyhľadávanie
platene-vyhladavanie-ppc
Platené vyhľadávanie
Okrem toho, že sa Vám zvýši návštevnosť, tzv. PPC reklama na princípe „kupovania“ kľúčových slov Vám dokáže priniesť zákazníkov za najnižšiu obstarávaciu cenu na internete.
Link building
Kvalita Vašich spätných odkazov je jedným z najsilnejších ukazovateľov kvality Vašich webových stránok a má významný vplyv na Vaše hodnotenie. Vďaka dobre nastavenej stratégií Vám pomôžeme získať prichádzajúce odkazy z dôveryhodných stránok.
Link building
lokalne seo sluzby
Lokálne SEO služby
Klasický telefónny zoznam bol nahradený vyhľadávačmi. Miestne vyhľadávanie – ktoré dnes predstavuje viac než 20% z celkového objemu vyhľadávania, hrá dôležitú rolu v každej dobrej organickej stratégií vyhľadávania. Pri vytváraní tejto stratégie pre našich klientov máme tento poznatok na mysli.
Meranie a optimalizácia
Marketing vo vyhľadávačoch je kontinuálny proces, nie jednorázové cvičenie. V spolupráci s klientom sa snažíme monitorovať a optimalizovať výkon Vašej stratégie vo vyhľadávačoch, takže Vaša viditeľnosť nikdy neprestane rásť.
Meranie a optimalizácia

Copywriting

copywrighting

Copywriting je písanie textu na účely reklamy a marketingu. Samotný text by mal presvedčiť zázkazníka ku kúpe určitého produktu alebo ovplyvniť jeho názor.

 

Online copywriting
Ak Vaši zákazníci “pristanú” na webe, ktorý je “prešpikovaný” s kľúčovými slovami– odídu a svoje peniaze minú inde. Vyhnúť sa tomu môžete tak, že texty necháte napísať online copywriter-ovi, ktorý píše texty, ktoré sú určené najskôr pre zákazníka a až potom pre vyhľadávače.

 

Marketingový & Obchodný copywriting
Či už predávate produkt, alebo služby – nájdeme slová, ktoré ich predajú. Počnúc brožúrami, letákmi a končiac e-mailami – pri našom printovom a online copywriting-u používame techniky, ktoré Vám prinesú výsledky. Takže ak chcete zvýšiť objem predaja, zväčšiť svoju členskú databázu, alebo databázu emailov – ozvite sa nám, radi Vám pomôžeme!


Štatistiky

Naše služby webových štatistík Vám pomôžu sledovať, merať, reportovať a optimalizovať Vaše online marketingové kampane. Aby bolo možné naplno využiť potenciál Vášho webu, budete najskôr musieť pochopiť svoje zdroje návštev, Vaše ukazovatele výkonnosti a kroky, ktoré Vaši návštevníci vykonajú na stránke predtým ako stránku opustia, alebo spravia nejakú inú akciu napr. vyplnenie formuláru, príp. dokončenie nákupného procesu pri eshopoch. Na meranie štatistík používame službu Google Analytics. Je to nielen cenovo dostupné riešenie, ale taktiež poskytuje rozsiahlejšie reportovacie nástroje.

 

Analýza konverzií
Dobrá návštevnosť je len začiatok. Pozvali ste k sebe návštevníkov, ale teraz je čas na nejakú akciu. Zlepšite mieru konverzií vašich zákazníkov – či už by Vás mali kontaktovať, kúpiť Váš produkt, alebo nájsť najbližšiu kamennú predajňu. Dobrý dizajn konverzie je “digitálny tanec”, ktorý vedie Vašich návštevníkov plynulo od úvodu až k uskutočneniu nejakej akcie.

google analytics