Tvorba webstránok – webdizajn

V Tricode máme dlhoročné skúsenosti s tvorbou webstránok. Každý z nás pracoval na väčších či menších projektoch, ktoré nám pomohli získať veľa skúseností. Pri každom projekte sa snažíme najskôr pochopiť uživateľa webu – jeho správanie, čo od webu očakáva a ako sa čo najrýchlejšie dostane k informácií, ktorú hľadá.

zistite cenu vášho projektu

Webdizajn & UI

Veríme, že atraktívny a hlavne použiteľný dizajn predáva. Preto v Tricode navrhujeme dizajny, ktoré sú nielen vizuálne atraktívne, ale hlavne zrozumiteľné pre uživateľa. Poradíme Vám aký koncept by bol pre Vás vhodný, aké sú aktuálne trendy a aké technológie použiť.
57% percent slovakov pouziva inteligentne telefony

Responzívny dizajn

Inteligentné telefóny vlastní až 57 % Slovákov.

Podľa výskumu spoločnosti Morgan Stanley sa počet uživateľov mobilného internetu v roku 2014 vyrovná počtu uživateľov internetu na osobných počítačoch. Aj navzdory týmto presvedčivým dôkazom nemá väčšina internetových stránok mobilnú verziu.

Je veľmi pravdepodobné, že uživateľ mobilného zariadenia si prezrie Vašu webstránku alebo uskutoční nejakú akciu tak isto, ako uživateľ osobného počítača. Musíte predpokladať, že veľa Vašich potencionálnych zákazníkov si prezrie Váš web práve na mobilnom zariadení. Niektorí ich používajú pri sedení doma na sedačke, niektorí si krátia prehliadaním webu cestu vlakom… Taktiež musíte myslieť aj na domácnosti, ktoré nevlastnia žiaden stolný počítač, alebo laptop a preto je veľmi dôležité rozmýšľať nad rámec štandardného formátu webovej stránky.

Optimalizácia pre vyhľadávače – SEO

Mnohí klienti zistili to, že nestačí mať len webové stránky, t.j. samotnú prezenciu na internete. Viacerí sa pýtajú prečo nedosahujú výsledky na poli online, alebo prečo sú neviditeľní. Odpoveďou je SEO.

Najdôležitejším aspektom optimalizácie pre vyhľadávače je vytvoriť také webstránky, ktoré pochopia a budú vedieť prehliadať nielen ich používatelia, ale aj tzv. SEO roboti. Hoci vyhľadávače sú neustále sofistikovanejšie, v mnohých ohľadoch stále nedokážu vidieť a pochopiť webovú stránku tak, ako to dokážu ľudia. SEO pomáha vyhľadávačom hlavne porozumieť to, o čom je každá stránka Vášho webu a ako by mohla poslúžiť Vašim uživateľom.

Optimalizácia pre vyhľadávače – SEO
technologie-ktore-pouzivame

Technológie ktoré používame

Zo všetkých technológii, ktoré sa aktuálne používajú v komerčných aplikáciach, najradšej používame PHP, MySQL, Groovy a Javu. Neštítime sa však akýchkoľvek nových technológii, je pre nás dôležité použiť správny nástroj k Vášmu riešeniu. Kódime valídne šablóny, používame HTML5 a CSS3, z framework-ov sú to Yii, Twitter Bootstrap či Grails. Zo serverov nám najviac chutia distribúcie CentOs či Debian.

Jednoduchý a zároveň robustný administračný systém

V Tricode sa už niekoľko rokov spoliehame na CMS WordPress. Je to voľne dostupný systém na správu obsahu webov a taktiež výborný blogovací nástroj postavený na technológiách PHP a MySQL, ktoré máme tak radi. Medzi najlepšie funkcie WordPress-u patrí jednoduchosť obsluhy a modulovateľnosť pomocou tzv. pluginov. Veľa populárnych blogov, internetových magazínov, hudobných webov a firiem z rebríčka Fortune 500 používa práve WordPress. V roku 2011 získal WordPress titul „Open source Web App of the Year“.

A to najlepšie na záver. WordPress je zadarmo – 100% zadarmo! Týmto Vaše náklady znížime markantne oproti firmám, ktoré si vyvíjajú vlastný administračný systém a radi Vám za jeho používanie vystavia faktúru.

Jednoduchý a zároveň robustný administračný systém Jednoduchý a zároveň robustný administračný systém